My Favorite Movies
| DevilishOne's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 2 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 3 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Hackers 1995, PG-13) |
|
| 5 |
S.W.A.T. 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 7 |
The Boondock Saints 2000, R) |
|
| 8 |
Unbreakable 2000, PG-13) |
|
| 9 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |










