My Favorite Movies


  devildude62's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
2
Mean Girls 2004,  PG-13)
3
The Notebook 2004,  PG-13)
4
Step Up 2006,  PG-13)
5
Finding Nemo 2003,  G)
6
A Walk to Remember 2002,  PG)
7
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
8
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
9
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
10
White Chicks 2004,  PG-13)
11
Grease 1978,  PG)
12
50 First Dates 2004,  PG-13)
13
The Longest Yard 2005,  PG-13)
14
Shrek 2 2004,  PG)
15
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
16
High School Musical 2006,  G)
17
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
18
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
19
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
20
A Cinderella Story 2004,  PG)
21
Scary Movie 2000,  R)
22
Pretty Woman 1990,  R)
23
Shrek 2001,  PG)
24
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
25
She's the Man 2006,  PG-13)
26
American Pie 1999,  R)
27
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
28
Scary Movie 2 2001,  R)
29
Click 2006,  PG-13)
30
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
31
School of Rock 2003,  PG-13)
32
Happy Feet 2006,  PG)
33
Employee of the Month 2006,  PG-13)
34
Music and Lyrics 2007,  PG-13)
Music and Lyrics
i really what to see this movie
35
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments