My Favorite Movies
| devilboy2310's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 2 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Jaws 1975, PG) |
|
| 4 |
Jaws 2 1978, PG) |
|
| 5 |
Jaws 3 1983, PG) |
|
| 6 |
Jaws 4 - The Revenge 1987, PG-13) |
|
| 7 |
Taxi 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 10 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |










