My Favorite Movies
| devil4racer's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 2 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 11 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Into the Blue 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Underworld 2003, R) |
|
| 14 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 15 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 16 |
Underworld: The Rise of the Lycans 2009, R) |
















