My Favorite Movies
| derkeast's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shooter 2007, R) |
|
| 2 |
The Hitcher 2007, R) |
|
| 3 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 4 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 11 |
Redline 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Jackass - The Movie 2002, R) |












