My Favorite Movies
Yay! >.< ^.^ Though not all of my favourites are here i'll keep adding till they are lol
| Deppfan06's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Into the Blue 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 6 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Blair Witch Project 1999, R) |
|
| 8 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 9 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Who Framed Roger Rabbit 1988, PG) |
|
| 11 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 12 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 13 |
Romeo + Juliet 1996, PG-13) |
|
| 14 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 17 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |
|
| 18 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 19 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 20 |
Grease 1978, PG) |
|
| 21 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 22 |
The Lion King 1994, G) |






















