My Favorite Movies
| deonia2002's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Face/Off 1997, R) |
|
| 2 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 6 |
Jaws 1975, PG) |
|
| 7 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 8 |
American Pie 1999, R) |
|
| 9 |
Grease 1978, PG) |
|
| 10 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 11 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Grease 2 1982, PG) |












