My Favorite Movies
!!
| demz92's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Charlie's Angels - Full Throttle 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Flawless 2007, PG-13) |
|
| 3 |
G.I. Jane 1997, R) |
|
| 4 |
Striptease 1996, R) |
|
| 5 |
The Scarlet Letter 1995, R) |
|
| 6 |
If These Walls Could Talk 1996, R) |
|
| 7 |
We're No Angels 1989, PG-13) |
|
| 8 |
Half Light 2005, R) |
|
| 9 |
Passion of Mind 2000, PG-13) |
|
| 10 |
Happy Tears 2009, R) |
|
| 11 |
Choices 1981, PG) |










