My Favorite Movies
| demondevil06's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 4 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 6 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 7 |
AVP - Alien Vs. Predator 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 9 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 10 |
Ice Age 2002, PG) |










