My Favorite Movies


  deliahbaker85's Rating My Rating
1
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
The Wedding Singer
This is my all-time favorite movie.
2
Finding Nemo 2003,  G)
3
La Bamba 1987,  PG-13)
4
Pet Sematary 1989,  R)
5
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
6
Explorers 1985,  PG)
7
Hitch 2005,  PG-13)
8
Someone Like You 2001,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
11
Shrek 2001,  PG)
12
Shrek 2 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments