My Favorite Movies


  delacruzj6's Rating My Rating
1
Scary Movie 2000,  R)
2
Scary Movie 2 2001,  R)
3
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
4
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
7
Date Movie 2006,  PG-13)
8
King Kong 2005,  PG-13)
9
8 Mile 2002,  R)
10
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
11
White Chicks 2004,  PG-13)
12
Saw II 2005,  R)
13
Spider-Man 2002,  PG-13)
14
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
15
Underworld: Evolution 2006,  R)
16
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
17
Final Destination 3 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments