My Favorite Movies


  DejaBrown1234's Rating My Rating
1
Why Did I Get Married? 2007,  PG-13)
2
All You've Got 2006,  PG-13)
3
The Cheetah Girls 2 2006,  G)
4
The Cheetah Girls 2003,  Unrated)
5
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
6
High School Musical 2006,  G)
7
High School Musical 2 2007,  G)
8
Hairspray 2007,  PG)
9
Madea's Family Reunion 2006,  PG-13)
10
Madea Goes to Jail 2006,  PG-13)
11
Madea's Class Reunion 2003,  Unrated)
12
The Nutty Professor 1996,  PG-13)
13
Nutty Professor II - The Klumps 2000,  PG-13)
14
Mean Girls 2004,  PG-13)
15
The Derby Stallion 2005,  PG)
16
The Game Plan 2007,  PG)
17
Waist Deep 2006,  R)
18
Sleepover 2004,  PG)
19
Coach Carter 2005,  PG-13)
20
Halloween 2007,  R)
21
Romeo Must Die 2000,  R)
22
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
23
ATL 2006,  PG-13)
24
This Christmas 2007,  PG-13)
This Christmas
I know da movie is good even though i gotta see it by christmas
25
Somebody Help Me 2007,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments