My Favorite Movies
| deidra39's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 2 |
Thirteen 2002, R) |
|
| 3 |
The Da Vinci Code 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 7 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Forgotten 2004, PG-13) |
|
| 11 |
My Boss's Daughter 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Baby Boy 2001, R) |
|
| 13 |
Phat Girlz 2006, PG-13) |













