My Favorite Movies


  degrassi1989's Rating My Rating
1
The Breakfast Club 1985,  R)
The Breakfast Club
HELL YEAH AWESOME WAIT Amazing MOVIE EVER!!!!
CRACKING SKULL!!!!
2
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
The Wedding Singer
I know every word to the movie..
3
The Lost Boys 1987,  R)
4
Spaceballs 1987,  PG)
Spaceballs
HELL YEAH FAVE MOIVE I KNOW EVERY LINE 2 IT :]
5
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas
FUCKIN AWESOME
6
Interview with the Vampire 1994,  R)
7
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
8
The Notebook 2004,  PG-13)
9
Kiki's Delivery Service 1989,  G)
10
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
very good movie
11
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments