My Favorite Movies
| deflep2000's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Born to Boogie 1972, R) |
|
| 2 |
When Saturday Comes 1996, Unrated) |
|
| 3 |
The Bank Job 2008, R) |
|
| 4 |
Death Race 2008, R) |
|
| 5 |
Mean Machine 2001, R) |
|
| 6 |
Mad Max 1979, R) |
|
| 7 |
Essex Boys 2000, R) |
|
| 8 |
Bravo Two Zero 1999, R) |
|
| 9 |
Crank 2006, R) |
|
| 10 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 11 |
The Emerald Forest 1985, R) |
|
| 12 |
The Bunker 2001, R) |
|
| 13 |
Hysteria - The Def Leppard Story 2005, R) |
|
| 14 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 15 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 16 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |















