My Favorite Movies
| deepsecret25's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Babylon A.D. 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Purple Heart 2006, R) |
|
| 5 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 6 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 7 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 8 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 9 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 10 |
Mamma Mia! 2008, PG-13) |
|
| 11 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 12 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 13 |
Private Moments 2005, Unrated) |
|
| 14 |
Sex and the City 2008, R) |














