My Favorite Movies


  1. deenswing
  2. Dina

musical, magic, and funny

  deenswing's Rating My Rating
1
Singin' in the Rain 1952,  G)
2
An American in Paris 1951,  G)
3
Bells Are Ringing 1960,  Unrated)
4
The Little Princess 1939,  G)
5
Rebecca of Sunnybrook Farm 1938,  G)
6
Grease 1978,  PG)
7
Hairspray 2007,  PG)
8
Be Cool 2005,  PG-13)
9
Phenomenon 1996,  PG)
10
Easter Parade 1948,  Unrated)
11
White Christmas 1954,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments