My Favorite Movies
I like funny movies, and chick flicks. The movie this week is John Tucker Must Die! lol goood one!
| dee65's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 4 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Ladder 49 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Eight Below 2006, PG) |
|
| 8 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 10 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Stepmom 1998, PG-13) |
|
| 13 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |













