My Favorite Movies


  decimatedkid's Rating My Rating
1
Akira 1988,  R)
Akira
best manga
2
Hot Fuzz 2006,  R)
Hot Fuzz
omg funny
3
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!)
1 word N.A.R.U.T.O!!!!!!!!!!!
4
Ghost in the Shell 1996,  R)
Ghost in the Shell
GOOD
5
Scary Movie 2000,  R)
6
Rush Hour 1998,  PG-13)
Rush Hour
fukin crazy
7
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
Rush Hour 2
alright good sequel
8
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
Rush Hour 3
worst one out the lot but good
9
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
10
Jackass - The Movie 2002,  R)
Jackass - The Movie
dam straight funny
11
American Pie 1999,  R)
12
American Pie 2 2001,  R)
American Pie 2
good good
13
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
American Pie 5: The Naked Mile
woh...........woh lots a nude
14
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
insane
15
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
alright i love the aliens
16
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo!
GOOD
17
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
18
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
19
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
20
Green Street Hooligans 2005,  R)
Green Street Hooligans
A BIT OVER EXSAGERATED
21
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
22
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
LONG FILM
23
Sky High 2005,  PG)
Sky High
good
24
Holes 2003,  PG)
Holes
nice story
25
The Cave 2005,  PG-13)
The Cave
seen it once wicked
26
Pitch Black 2000,  R)
Pitch Black
nice aliens
27
Dragonball Z 5: Tobikkiri no saikyô tai saikyô (Cooler's Revenge) 2001,  Unrated)
Dragonball Z 5: Tobikkiri no saikyô tai saikyô (Cooler's Revenge)
any dragonballz is wicked

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments