My Favorite Movies
good movies
| debra67's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Beverly Hills Chihuahua 2008, PG) |
|
| 2 |
Dragonheart 1986, PG-13) |
|
| 3 |
Dragonheart - A New Beginning 2000, PG) |
|
| 4 |
The Flight of Dragons 1982, Unrated) |
|
| 5 |
The First Wives Club 1996, PG) |
|
| 6 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 7 |
Dr. Dolittle 1998, PG-13) |
|
| 8 |
Lethal Weapon 4 1998, R) |
|
| 9 |
Beverly Hills Cop II 1987, R) |
|
| 10 |
Joe Dirt 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Chronicles of Riddick 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Dark Fury - The Chronicles of Riddick 2004, Unrated) |
|
| 13 |
Race to Witch Mountain 2009, PG) |
|
| 14 |
Get Smart 2008, PG-13) |
|
| 15 |
The Scorpion King 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Walking Tall 2004, PG-13) |
|
| 17 |
Overboard 1987, PG) |
|
| 18 |
Housesitter 1992, PG) |
|
| 19 |
The Out-Of-Towners 1999, PG-13) |
|
| 20 |
Wildcats 1986, R) |
|
| 21 |
Shampoo 1975, R) |
|
| 22 |
Swing Shift 1984, PG) |
|
| 23 |
Crisscross 1992, R) |























