Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  debbieleq97's Rating My Rating
1
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
High School Musical 3: Senior Year
HSM!!My fav!!!
2
Picture This! 2008,  Unrated)
Picture This!
hi!!i mean i say to one guy..i jus wan to say one thing to u..IF U DONT LIKE IT THEN DONT WATCH.....
3
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
There's is always somethin new..
4
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
movie that have part 2 is nice
5
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
Im the cinderella!!Hahaha..jkjkjk
6
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
Cheaper by the Dozen
this movie is fun..
7
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
The Lizzie McGuire Movie
I have seen it for about 100 times..
8
Raise Your Voice 2004,  PG)
Raise Your Voice
this movie is about singing..
9
The Perfect Man 2005,  PG)
The Perfect Man
I need a perfect man..
10
Material Girls 2006,  PG)
Material Girls
Im a material girl!!
11
Cadet Kelly 2002,  Unrated)
Cadet Kelly
I have seen for 1000 times..
12
Paris, Not France 2008,  G)
Paris, Not France
Every hours,minutes,years i will always luv paris!!
13
House of Wax 2005,  R)
House of Wax
Although,this is a scary movie but i think is interesting...
14
America The Beautiful 2009,  R)
America The Beautiful
Actually,im never seen it...
15
Juno 2007,  PG-13)
16
While She Was Out 2008,  R)
17
Dyesebel 1996,  Unrated)
18
Bandslam 2009,  PG)
Bandslam
i love this movie although i dont love vanessa hudgens....i dont her for posing all the nude pic....
19
Twilight 2008,  PG-13)
20
Hitman 2007,  R)
21
Remember Me 2010,  PG-13)
Remember Me
i love this movie!!!!!i like ROB!!!!
22
Shrek Forever After (Shrek 4) 2010,  PG)
23
Sonny With A Chance - Sonny's Big Break 2009,  G)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. debbieleq97
    debbieleq97 posted 2 years ago

    Hi!! im debbie...This is my fav movies..