My Favorite Movies
| deb4jesus2657's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 7 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 11 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 12 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 13 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 14 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 15 |
Shrek 2 2004, PG) |















