My Favorite Movies
| deb352's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 2 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 3 |
Without A Paddle 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Bean 1997, PG-13) |
|
| 5 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 9 |
The Spongebob Squarepants Movie 2004, PG) |
|
| 10 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 12 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 13 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Nutty Professor 1996, PG-13) |
|
| 15 |
Nutty Professor II - The Klumps 2000, PG-13) |
|
| 16 |
Lethal Weapon 1987, R) |
|
| 17 |
Lethal Weapon 2 1989, R) |
|
| 18 |
Lethal Weapon 3 1992, R) |
|
| 19 |
Lethal Weapon 4 1998, R) |
|
| 20 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 21 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990, R) |
|
| 22 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |






















