My Favorite Movies
| deangeyer5's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Adventureland 2009, R) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 7 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 8 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 9 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 10 |
Blade II 2002, R) |
|
| 11 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 12 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 13 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 14 |
Saw 2004, R) |
|
| 15 |
Saw II 2005, R) |
|
| 16 |
Saw III 2006, R) |
|
| 17 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 18 |
Saw V 2008, R) |


















