My Favorite Movies
| deanas67's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 7 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 8 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 9 |
The Lion King 1 1/2 2004, G) |
|
| 10 |
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998, G) |
|
| 11 |
King Kong 2005, PG-13) |











