My Favorite Movies


  ddkimimuahh86's Rating My Rating
1
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
modern vampire tale..
2
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
juz keep swimming...
3
The Curious Case of Benjamin Button 2008,  PG-13)
The Curious Case of Benjamin Button
imagine living life like dat,..
4
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
cool cgi..
aha u failed me yet again starscream..fuiyooo
5
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
sweet
6
Interview with the Vampire 1994,  R)
Interview with the Vampire
louis or lestat?!! ahah bite me
7
Love Me If You Dare (Jeux d'enfants) 2003,  R)
Love Me If You Dare (Jeux d'enfants)
wicked..uhu
dare you to c diz film..
8
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
loveeee it
9
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
funnier than d 1st
11
Sleepy Hollow 1999,  R)
Sleepy Hollow
constable ichabod crane..i luv johnny depp!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments