My Favorite Movies
| ddfd11's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Red Eye 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Family Stone 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Sahara 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Troy 2004, R) |
|
| 9 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 10 |
Domino 2005, R) |
|
| 11 |
Transporter 2 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Drumline 2002, PG-13) |
|
| 13 |
Two For the Money 2005, R) |
|
| 14 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 15 |
A Walk to Remember 2002, PG) |















