My Favorite Movies
| dcruzinterbc's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 2 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 3 |
Grease 1978, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 5 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 8 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 9 |
Jeepers Creepers 2001, R) |
|
| 10 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 11 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 12 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005, Unrated) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 16 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 17 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 18 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 19 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 20 |
Halloween 1978, R) |
|
| 21 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 22 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 23 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 24 |
Shrek the Third 2007, PG) |
























