My Favorite Movies
| dcollin2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harold & Kumar Go to White Castle 2004, R) |
|
| 2 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 3 |
Just Friends 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Failure to Launch 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Closer 2004, R) |
|
| 6 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Illusionist 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Elizabethtown 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Crash 2005, R) |
|
| 10 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 11 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 12 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 13 |
The League of Extraordinary Gentlemen 2003, PG-13) |













