My Favorite Movies
| dchurch376's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Few Good Men 1992, R) |
|
| 2 |
Speed 2 - Cruise Control 1997, PG-13) |
|
| 3 |
Beverly Hills Cop II 1987, R) |
|
| 4 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 5 |
The Emperor's New Groove 2000, G) |
|
| 6 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |
|
| 7 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 8 |
Shanghai Noon 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Chicken Run 2000, G) |
|
| 10 |
The Full Monty 1997, R) |
|
| 11 |
Full Metal Jacket 1987, R) |
|
| 12 |
S.W.A.T. 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Crocodile Dundee II 1988, PG) |
|
| 14 |
Teenage Mutant Ninja Turtles II - The Secret of the Ooze 1991, PG) |
|
| 15 |
The Nutty Professor 1996, PG-13) |
|
| 16 |
3 Ninjas 1992, PG) |
|
| 17 |
Little Shop of Horrors 1986, PG-13) |

















