My Favorite Movies
| dbollslovelife's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 3 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 4 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Terry and the Pirates 1940, Unrated) |
|
| 7 |
The Ice Pirates 1984, PG) |
|
| 8 |
Across the Sea of Time 1995, G) |
|
| 9 |
The Deep Blue Sea 1955, Unrated) |
|
| 10 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Dance Me Outside 1994, R) |











