My Favorite Movies
| dbol's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 3 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 4 |
Girls Will Be Girls 2002, R) |
|
| 5 |
Daddy's Little Girls 2007, PG-13) |
|
| 6 |
4 Little Girls 1997, Unrated) |
|
| 7 |
The Cheetah Girls 2003, Unrated) |
|
| 8 |
Matilda 1996, PG) |
|
| 9 |
The Tenants 2005, R) |
|
| 10 |
Zombie Night 2004, R) |
|
| 11 |
Your Friends & Neighbors 1998, R) |
|
| 12 |
Neighbors 1981, R) |
|
| 13 |
The Departed 2006, R) |
|
| 14 |
Sin City 2005, R) |













