My Favorite Movies
| dbogdan77's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Good Luck Chuck 2007, R) |
|
| 5 |
CSA: Confederate States of America 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Family Man 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Barbershop 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Hotel for Dogs 2009, PG) |
|
| 10 |
Heroes 2008, R) |
|
| 11 |
Heroes of Horror 2001, Unrated) |
|
| 12 |
Punisher: War Zone 2008, R) |
|
| 13 |
Border Wars 2008, Unrated) |
|
| 14 |
The War File: The Afrika Korps 2008, Unrated) |
|
| 15 |
Brother's War 2008, R) |
|
| 16 |
Beer Wars 2009, PG) |
















