My Favorite Movies
| dazel08's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Dying Young 1991, R) |
|
| 8 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Cutting Edge 1992, PG) |
|
| 10 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 11 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 12 |
Ella Enchanted 2004, PG) |












