My Favorite Movies
| dazed42083's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Natural Born Killers 1994, R) |
|
| 2 |
Born in East L.A. 1987, R) |
|
| 3 |
Requiem for a Dream 2000, R) |
|
| 4 |
Dazed and Confused 1993, R) |
|
| 5 |
Half Baked 1998, R) |
|
| 6 |
The Stoned Age 1994, R) |
|
| 7 |
Identity 2003, R) |
|
| 8 |
The Doors 1991, R) |
|
| 9 |
Pink Floyd - The Wall 1982, R) |
|
| 10 |
Party Monster 2003, R) |
|
| 11 |
Night of the Living Dead 1968, R) |
|
| 12 |
Clerks 1994, R) |
|
| 13 |
The Texas Chainsaw Massacre 1974, R) |
|
| 14 |
Guns, God and Government World Tour 2002, Unrated) |
|
| 15 |
Hostel 2006, R) |
|
| 16 |
Hostel: Part II 2007, R) |
|
| 17 |
A Clockwork Orange 1971, R) |

















