My Favorite Movies
| daydreamerDez's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Monster-in-Law 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 6 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 7 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 8 |
Matilda 1996, PG) |
|
| 9 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 11 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 12 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 13 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 14 |
Thirteen 2002, R) |
|
| 15 |
A Lot Like Love 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Practical Magic 1998, PG-13) |
|
| 17 |
The Phantom of the Opera 1989, R) |
|
| 18 |
Cars 2006, G) |
|
| 19 |
Million Dollar Baby 2004, PG-13) |
|
| 20 |
Home Alone 1990, PG) |
|
| 21 |
Home Alone 2: Lost in New York 1992, PG) |
|
| 22 |
Herbie: Fully Loaded 2005, G) |






















