My Favorite Movies
| dawnpearce's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 2 |
Chocolat 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Ask the Dust 2006, R) |
|
| 4 |
Life Is Beautiful (La Vita è bella) 1997, PG-13) |
|
| 5 |
Stealing Beauty 1996, R) |
|
| 6 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Something's Gotta Give 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 9 |
Red Eye 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Closer 2004, R) |
|
| 11 |
Dangerous Beauty 1998, R) |











