Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  dawnie16's Rating My Rating
1
The Ringer 2005,  PG-13)
2
What's Eating Gilbert Grape 1993,  PG-13)
3
You, Me and Dupree 2006,  PG-13)
4
Zoolander 2001,  PG-13)
5
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971,  G)
6
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
7
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
8
Shaun of the Dead 2004,  R)
Shaun of the Dead
good luv it =D
9
Scary Movie 2000,  R)
10
Scary Movie 2 2001,  R)
11
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
12
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
14
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
15
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
16
Just Friends 2005,  PG-13)
17
Jackass - The Movie 2002,  R)
18
Jackass: Number Two 2006,  R)
19
I Am Sam 2001,  PG-13)
20
Hot Fuzz 2006,  R)
21
High School Musical 2006,  G)
22
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
23
Finding Neverland 2004,  PG)
24
Donnie Darko 2001,  R)
25
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
26
Disturbia 2007,  PG-13)
27
Chocolat 2000,  PG-13)
28
Brokeback Mountain 2005,  R)
29
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
30
Big Fish 2004,  PG-13)
31
Beetlejuice 1988,  PG)
32
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
33
American Psycho 2000,  R)
34
Anger Management 2003,  PG-13)
35
50 First Dates 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments