My Favorite Movies
| dawnejudge's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Boyz n the Hood 1991, R) |
|
| 3 |
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998, G) |
|
| 4 |
City of Angels 1998, PG-13) |
|
| 5 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Speed 1994, R) |
|
| 7 |
Beauty and the Beast 1991, G) |
|
| 8 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 10 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Cars 2006, G) |
|
| 13 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 15 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 16 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |
















