My Favorite Movies
| dawndalee's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 3 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Fools Rush In 1997, PG-13) |
|
| 5 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 6 |
Saw III 2006, R) |
|
| 7 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 8 |
Double Jeopardy 1999, R) |
|
| 9 |
A Perfect World 1993, PG-13) |
|
| 10 |
Without A Paddle 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Runaway Jury 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Halloween 1978, R) |












