My Favorite Movies
| dawgsbball24's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Camp Rock 2008, G) |
|
| 2 |
Catch That Kid 2004, PG) |
|
| 3 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 4 |
Nancy Drew 2007, PG) |
|
| 5 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 6 |
What a Girl Wants 2003, PG) |
|
| 7 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 8 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 9 |
National Treasure: Book of Secrets 2007, PG) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 14 |
A Cinderella Story 2004, PG) |














