My Favorite Movies
| dawgfan3161's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 3 |
Jaws 4 - The Revenge 1987, PG-13) |
|
| 4 |
Austin Powers: International Man of Mystery 1997, PG-13) |
|
| 5 |
Seed Of Chucky 2004, R) |
|
| 6 |
Bride of Chucky 1998, R) |
|
| 7 |
Saw III 2006, R) |
|
| 8 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 9 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 10 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Goth 2003, R) |
|
| 13 |
Dude, Where's My Car? 2000, PG-13) |
|
| 14 |
Final Stab (Final Scream) 2001, R) |














