My Favorite Movies
| davscds's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 2 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 3 |
American History X 1998, R) |
|
| 4 |
Brewster's Millions 1985, PG) |
|
| 5 |
Hudson Hawk 1991, R) |
|
| 6 |
Quick Change 1990, R) |
|
| 7 |
Phone Booth 2003, R) |
|
| 8 |
Groundhog Day 1993, PG) |
|
| 9 |
Sin City 2005, R) |
|
| 10 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |










