My Favorite Movies
| davidgruis's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Star Trek - Nemesis 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Star Trek - Insurrection 1998, PG) |
|
| 3 |
Star Trek - First Contact 1996, PG-13) |
|
| 4 |
Star Trek Generations 1994, PG) |
|
| 5 |
Star Trek VI - The Undiscovered Country 1991, PG) |
|
| 6 |
Star Trek V - The Final Frontier 1989, PG) |
|
| 7 |
Star Trek IV - The Voyage Home 1986, PG) |
|
| 8 |
Star Trek III - The Search for Spock 1984, PG) |
|
| 9 |
Star Trek II - The Wrath of Khan 1982, PG) |
|
| 10 |
Star Trek: The Motion Picture 1979, G) |










