My Favorite Movies


  1. david4400
  2. David

Give list a short description

  david4400's Rating My Rating
1
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993,  R)
2
The Green Mile 1999,  R)
3
The Texas Chainsaw Massacre 2003,  R)
4
Midnight Express 1978,  R)
5
The Number 23 2007,  R)
6
Crash 2005,  R)
7
The Good Son 1993,  R)
8
The Covenant 2006,  PG-13)
9
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
10
8 Mile 2002,  R)
11
The Cable Guy 1996,  PG-13)
12
Shaun of the Dead 2004,  R)
13
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007,  R)
14
Tenacious D in: The Pick of Destiny 2006,  R)
15
I Am Legend 2007,  PG-13)
16
Taxi 2004,  PG-13)
17
Me, Myself & Irene 2000,  R)
18
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
19
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
20
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
21
Shaolin Soccer 2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments