My Favorite Movies
| Dave50064's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 2 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 3 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 4 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 5 |
Stargate: Continuum 2008, Unrated) |
|
| 6 |
Stargate: The Ark of Truth 2008, Unrated) |
|
| 7 |
Stargate 1994, PG-13) |
|
| 8 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Troy 2004, R) |
|
| 11 |
Saw III 2006, R) |
|
| 12 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 15 |
American Beauty 1999, R) |
|
| 16 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 17 |
The Departed 2006, R) |
|
| 18 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 19 |
Gladiator 2000, R) |



















