My Favorite Movies
| darrenlock1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 2 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 3 |
The Terminator 1984, R) |
|
| 4 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 5 |
The Mask 1994, PG-13) |
|
| 6 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 7 |
Young Frankenstein 1974, PG) |
|
| 8 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 9 |
The Godfather, Part III 1990, R) |
|
| 10 |
Sin City 2005, R) |
|
| 11 |
The 9th Company (9 rota) 2010, R) |











