My Favorite Movies


  darkroxas21's Rating My Rating
1
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
Best movie ever
2
Bloodsport 1986,  R)
Bloodsport
I love this movie
3
Bill & Ted's Excellent Adventure 1989,  PG)
Bill & Ted's Excellent Adventure
awsome movie one of the best
4
Rambo (Rambo IV) 2008,  R)
Rambo (Rambo IV)
the best movie I had ever seen on this year
5
The Forbidden Kingdom 2008,  PG-13)
The Forbidden Kingdom
the best movie ever on this year
6
Mortal Kombat 1995,  PG-13)
Mortal Kombat
one of the best movies ever
7
Mortal Kombat: Annihilation 1997,  PG-13)
Mortal Kombat: Annihilation
very good movie!!!
8
Wanted 2008,  R)
Wanted
the best move ever
9
Journey to the Center of the Earth 2008,  PG)
Journey to the Center of the Earth
the best movie in this year!!!!!!!

highly recomended, I love it
10
Death Race 2008,  R)
Death Race
one of the hottest movies ever
11
Underworld: The Rise of the Lycans 2009,  R)
Underworld: The Rise of the Lycans
The best movie ever made in 2009!!!!!
12
Shorts (Shorts: The Adventures of the Wishing Rock) 2009,  PG)
Shorts (Shorts: The Adventures of the Wishing Rock)
Good movie, I really enjoy it
13
2012 2009,  PG-13)
2012
Best movie ever!!!!

highly recomended
14
Iron Man 2 2010,  PG-13)
Iron Man 2
Awsome movie, the secret ending was great!!!!
15
The Karate Kid 2010,  PG)
16
Predators 2010,  R)
Predators
Good movie, the ending was weird
17
Machete 2010,  R)
Machete
Best movie in 2010!!! highly remended
18
My Soul to Take 2010,  R)
My Soul to Take
good movie, it has his scarry moments
19
Jackass 3-D 2010,  R)
Jackass 3-D
the funnies movie ever
20
Case 39 2010,  R)
Case 39
Creepy movie, its really good
21
Justin Bieber: Never Say Never 2011,  G)
Justin Bieber: Never Say Never
Love it!!!!! Justin Bieber you done it this time
22
Stormbreaker (Alex Rider: Operation Stormbreaker) 2006,  PG)
Stormbreaker (Alex Rider: Operation Stormbreaker)
Good movie, you need to see it
23
Diary of a Wimpy Kid 2: Rodrick Rules 2011,  PG)
Diary of a Wimpy Kid 2: Rodrick Rules
Love it
24
Resident Evil: Afterlife 2010,  R)
Resident Evil: Afterlife
Great movie, I cant wait for the next one!!!!!!!!!
25
Fast Five 2011,  PG-13)
Fast Five
Awsome movie!!!
26
Priest 2011,  PG-13)
Priest
Kick ass movie!!!!
27
Thor 2011,  PG-13)
Thor
one of the greatest super hero movie ever.
28
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides 2011,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
really cool movie, it was fun indeed
29
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 2011,  PG-13)
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2
The best Harry Potter movie ever!!!!!!!!!!!!!!!!!
30
Captain America: The First Avenger 2011,  PG-13)
31
Conan the Barbarian 2011,  R)
Conan the Barbarian
Greatest movie ever!!!!! it was worth every cent
32
Real Steel 2011,  PG-13)
Real Steel
I love this movie
33
Underworld Awakening 2012,  R)
Underworld Awakening
I want to see this movie soooooo bad!!!!!!!!!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments