My Favorite Movies
| darkrose25's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001, Unrated) |
|
| 2 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004, Unrated) |
|
| 3 |
Howl's Moving Castle 2005, PG) |
|
| 4 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 5 |
Spirited Away 2001, PG) |
|
| 6 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004, Unrated) |
|
| 7 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003, Unrated) |
|
| 8 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 9 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 10 |
Twilight 2008, PG-13) |










