My Favorite Movies
Give list a short description
| Darkness790's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Crow 1994, R) |
|
| 4 |
Blade 1998, R) |
|
| 5 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 6 |
Blade II 2002, R) |
|
| 7 |
Underworld 2003, R) |
|
| 8 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 9 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 10 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 11 |
Bleach: The DiamondDust Rebellion (Bleach: The Movie 2) (Gekijô ban Bleach: The DiamondDust Rebellion - Mô hitotsu no hyôrinmaru) 2007, Unrated) |
|
| 12 |
Bleach: Memories of Nobody 2006, Unrated) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 14 |
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa) 2005, PG-13) |














